0
Sekite mūsų naujienas

UAB „BICEDA“ kviečia prisijungti ir pasinaudoti PEIS KET nuotoline vairavimo mokymo sistema.

Prisijungimo slaptažodžio teirautis pas mokytoją!

PEIS ket - tai vairavimo mokykloms skirta informacinė sistema. Ji supaprastina ir pagerina būsimų vairuotojų apmokymo procesą, bei leidžia kontroliuoti visą studentų parengimo eigą.

Sistemos pagalba atsiveria galimybės mokyti ir testuoti studentus ne tik klasėse, bet ir nuotoliniu budu (internetu). Modulinė sistema leidžia mokytis palaipsniui, pagal labiausiai dominančias temas. Sistema yra adaptuota pagal mokyklos mokymo metodiką ir studentai yra egzaminuojami pagal reikiamus KET paragrafus ar kategorijas, o esant poreikiui, visas mokymo procesas pritaikytas individualiems studetams ar jų grupėms.

Yra galimybė patiems kurti arba redaguoti jau esamus klausimus, skirstyti juos pagal temas ir kategorijas. Į sistemą yra įdiegti aukštos kokybės trimačiai paveikslėliai kurie nuolat pildomi. Sistema neriboja nei klausimų, nei teisingų atsakymų skaičiaus. Išspręndę testą, studentai gali peržvelgti kiekvieną spręstą klausimą ir matyti tam klausimui priskirtą išsamų atsakymo paaiškinimą. Pagal nutylėjimą pažymėta parinktis "rečiausiai pakliūnantys klausimai" fiksuoja visus kiekvieno studento spręstus klausimus bei temas ir automatiškai parenka dar nespręstus ar rečiausiai pasitaikančius.

Į studento aplinką įdiegta visa KET biblioteka. Elektronineje KET bibliotekoje įdiegtos paieškos pagalba galima akimirksniu rasti visą dominančią informaciją. Esant poreikiui, vairavimo mokykla siekdama kiek įmanoma kokybiškiau ir aiškiau perteikti kuo daugiau informacijos, gali koreguoti testų sprendimo klausimus ir paveikslėlius. Tai leidžia studentams mokytis tik tuos dalykus, kurie jiems yra aktualūs ir reikalingi.

Transporto nuoma egzaminams Regitroje. Tel.: 8 650 25530